


Неодимовий магніт D66 в гумовій оболонці з болтом
279,44 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 490010029
+380 (44) 201-02-00
Відділ продажів- +380 (63) 300-34-99Лала
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Неодимовий магніт в гумовій оболонці з болтом – це потужний постійний магніт із магнітним сердечником NdFeB, розташований у сталевому корпусі та захищений синтетичною гумовою оболонкою. Такий чохол оберігає чутливі поверхні від подряпин і збільшує коефіцієнт тертя, що забезпечує надійне бічне зчеплення. Дозволяє зручно кріпити магніт до металевих поверхонь, наприклад, до кузова автомобіля, без ризику пошкодження фарби. Також підходить для монтажу обладнання РЕБ або Starlink у польових умовах.
Корпус магніту виготовлений зі сталі з оцинкованим покриттям, магнітний сердечник — із неодиму класу N-38, а захисна оболонка — із міцної чорної синтетичної гуми.
Технічні характеристики:
-
Діаметр: 66 мм
-
Висота: 8 мм
-
Довжина болта: 15 мм
-
Діаметр різьби: 8 мм
-
Тип: магніт у сталевому корпусі з гумовим захистом
-
Намагнічення: аксіальне
-
Покриття: сталь/нікель/гума
-
Максимальна робоча температура: до 80 °C
-
Розмагнічування: до 1% за 10 років
-
Сила зчеплення (орієнтовно): 13 кг
-
Вага: 93 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид магніту | Постійний |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Діаметр | 66 мм |
| Висота | 8 мм |
| Вага | 0.093 кг |
| Сила зчеплення | 13 кг |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Корозійна стійкість | Висока |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279,44 ₴



